SK CZ HU HR EN

Valentýnská soutěž CZ

Valentýnská soutěž CZ STATUT SOUTĚŽE JAPITEX: Valentýnská SOUTĚŽ o jakýkoli produkt dle vlastního výběru na našem e-shopu www.japitex.sk Losujeme 1 výherce. Soutěž probíhá od 29. 1. 2025 od zveřejnění na FB stránce do 2. 2. 2025 do 24:00 hod. Podmínky soutěže: 1️⃣ Napište do komentáře, co byste chtěli vyhrát, koho potěšit a co to pro vás znamená… 2️⃣ Dejte srdíčko na tento příspěvek. Potěší nás, pokud soutěž budete sdílet! Výherce oznámíme 3. 2. 2025 – označíme ho v samostatném příspěvku na naší Facebookové stránce a kontaktujeme zprávou. ---------------------------------------------------------------------------- Výhra:1 jakýkoli produkt dle vlastního výběru z našeho e-shopu www.japitex.cz Do soutěže se zapojíte na Facebook stránce japitex.cz Komentáře z falešných virtuální facebookových účtů se nepočítají do soutěže, v případě podezření z podvádění některého ze soutěžících nám pište na marketing@japitex.sk Organizátor Soutěže je: Japitex s.r.o. Podháj 14 974 05 Banská Bystrica IČO: 36034827 IČ DPH: CZ 2020087564 Určení vítěze a seznámení o výhře: Po uplynutí termínu na přihlášení se do soutěže bude vítěz vylosován z desky přihlášených účastníků losováním. Oznámení o vítězi soutěže bude zveřejněno v samostatném příspěvku na naší Facebookové stránce a také jej budeme kontaktovat zprávou. V případě, že se nepodaří s Výhercem zkontaktovat do 5 dnů od uskutečnění losování, výherce ztrácí nárok na výhru a Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zopakovat výběr výherce. Způsob předání výhry: Výherce a Organizátor se dohodnou na způsobu předání výhry. V případě, pokud ke vzájemné dohodě nedojde, výhra bude zaslána poštovní přepravou výherci na náklady Organizátora. Pokud výherce do 5 dnů od vylosování neposkytne dodací adresu a kontaktní údaje, proběhne nové losování. Společnost Facebook s touto soutěží nemá nic společné a soutěžící zapojením do soutěže to berou na vědomí. Společnost Facebook neručí za výhru v soutěži, za výhru ručí naše společnost Japitex s.r.o. V Banské Bystrici dne 29.1.2025, Japitex s.r.o.


Valentýnská soutěž CZ



STATUT SOUTĚŽE JAPITEX:




Valentýnská SOUTĚŽ o jakýkoli produkt dle vlastního výběru na našem e-shopu www.japitex.sk




Losujeme 1 výherce.


Soutěž probíhá od 29. 1. 2025 od zveřejnění na FB stránce do 2. 2. 2025 do 24:00 hod.




Podmínky soutěže:


1️⃣ Napište do komentáře, co byste chtěli vyhrát, koho potěšit a co to pro vás znamená…


2️⃣ Dejte srdíčko na tento příspěvek.


Potěší nás, pokud soutěž budete sdílet!


Výherce oznámíme 3. 2. 2025 – označíme ho v samostatném příspěvku na naší Facebookové stránce a kontaktujeme zprávou.


----------------------------------------------------------------------------




Výhra:1 jakýkoli produkt dle vlastního výběru z našeho e-shopu www.japitex.cz


Do soutěže se zapojíte na Facebook stránce japitex.cz


Komentáře z falešných virtuální facebookových účtů se nepočítají do soutěže, v případě podezření z podvádění některého ze soutěžících nám pište na marketing@japitex.sk




Organizátor Soutěže je:


Japitex s.r.o.

Podháj 14

974 05 Banská Bystrica

IČO: 36034827

IČ DPH: CZ 2020087564




Určení vítěze a seznámení o výhře:


Po uplynutí termínu na přihlášení se do soutěže bude vítěz vylosován z desky přihlášených účastníků losováním. Oznámení o vítězi soutěže bude zveřejněno v samostatném příspěvku na naší Facebookové stránce a také jej budeme kontaktovat zprávou. V případě, že se nepodaří s Výhercem zkontaktovat do 5 dnů od uskutečnění losování, výherce ztrácí nárok na výhru a Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zopakovat výběr výherce.




Způsob předání výhry:


Výherce a Organizátor se dohodnou na způsobu předání výhry. V případě, pokud ke vzájemné dohodě nedojde, výhra bude zaslána poštovní přepravou výherci na náklady Organizátora. Pokud výherce do 5 dnů od vylosování neposkytne dodací adresu a kontaktní údaje, proběhne nové losování.




Společnost Facebook s touto soutěží nemá nic společné a soutěžící zapojením do soutěže to berou na vědomí.

Společnost Facebook neručí za výhru v soutěži, za výhru ručí naše společnost Japitex s.r.o.




V Banské Bystrici dne 29.1.2025, Japitex s.r.o.



Přihlaste se do newsletteru a získejte slevu 125 Kč

Nikdy nezmeškejte nabídku. Přihlaste se do newsletteru a získejte slevu 125 Kč, která platí na první nákup v hodnotě 1275 Kč

×